top of page
  • תמונת הסופר/תDj Fredi

חשיבות בחירת התקליטן
על חשיבות בחירת התקליטן לאירוע שלכם אין עוררין. תקליטן מקצועי מהשורה הראשונה בתחום יגרום לאירוע שלכם להיות הכי שמח ומיוחד בעוד בחירה פזיזה מדי באיש מקצוע שרק בתחילת דרכו עלולה לעלות לכם ביוקר. איך בוחרים ,תקליטן לאירוע ? גשו אל אדם המומחה בתחום – תקליטן לחתונה. תקליטנים לאירועים יכולים להבין בדיוק את האווירה שאתם מעוניינים בה וגם לספק אותה. חשוב להבין את האורחים שלכם ולהתאים עבורם את המוסיקה שתביא לאווירה המושלמת עבורכם, תקליטנים לאירועים הם מומחים לכך. אין ספק שמציאת תקליטן לחתונה היא אחת המשימות החשובות והמורכבות שעומדות בפני הזוג הטרי ומהווה חלק חשוב בתכנון החתונה יחד עם מציאת האולם , מעצבת שמלות כלה והצילום. זה לא סוד שכיום ישנם הרבה תקליטנים מנוסים יותר ומנוסים פחות אשר נותנים שירותי מוסיקה לאירועים. בעידן של היום כאשר כל ילד חושב שאם הוא רוכש מערכת הגברה וצורב מאות דיסקים יכול להיות תקליטן חתונות מוצלח , יש להיזהר ולבחור את התקליטן בקפידה. בחירה נכונה של תקליטן לחתונה מהווה חלק חשוב בהצלחת הערב של חייכם. טיפים לבחירת תקליטן לחתונה : 1. כימיה – המרכיב החשוב ביותר אם אין ביניכם לבין התקליטן כימיה כבר מהפגישה הראשונה אל תבזבזו את זמנכם ותמשיכו הלאה. 2. סגנונות מוזיקה – תתעניינו אילו סגנונות מוסיקה התקליטן אוהב , מה הוא ממליץ לכם בלי לתרום מידע לגבי העדפותיכם וכך תוכלו לדעת שסגנונותיו מתאימים לכם. 3. שליטה במגוון סגנונות מוסיקה – בכל אירוע מוזמן קהל מגוון המכיל אורחים מהיכרות שונה לכן חשוב שהתקליטן ישלוט במספר סגנונות מוסיקה רחב שמתאים לכם כך שלא יהיה רגע דל על רחבת הריקודים. 4. צפייה בקליפים מאירועים שבהם התקליטן תיקלט , כך תוכלו לקבל מושג קטן לגבי האווירה שהוא יוצר ברחבה. 5. המלצות – אל תתביישו לבקש מהתקליטן המלצות מאירועים קודמים. 6. צפייה באירוע – תבדקו אם יש לו אירוע בתאריך קרוב לאחר פגישתכם ואל תתביישו ללכת לראות אותו בפעולה. הטיפ החשוב ביותר – כיום קיימות לא מעט חברות שנותנות שירותי מוסיקה ומאגדות בתוכם מספר תקליטנים רב , שימו לב – תחתימו את החברה שהתקליטן שמגיע לאירוע שלכם הינו התקליטן איתו ישבתם ולא אחר מטעמו. תבחנו טוב את התקליטן ולא את החברה שהוא מייצג,והכי מומלץ לקחת די גיי פרטי שהוא בעצמו מגיע לאירוע ויש לחברה שלו רק אירוע אחד (שלכם) באותו התאריך. כמו כן מרבית התקליטנים מקיימים שיתופי פעולה עם נותני שירותים בענף . במידה ואתם מעוניינים בכנריות ,מייצגים ,מתופפים , מגנטים לאירועים או כל תוספת אחרת באירוע שלכם אל תהססו לקחת נותן שירות שהתקליטן שלכם המליץ עליו כיוון שלרוב הם עובדים לא פעם ראשונה ביחד ועקב כך הכימיה ביניהם טובה ואין ספק שזה יכול לעזור. תקליטן לחתונה הוא עמוד השדרה של הערב, ובחירתכם צריכה להיות נכונה ומוצלחת . תקליטן מקצועי יכתיב את האווירה באירוע ,וירקיד את הרגליים שלכם ושל המוזמנים . ספקו לתקליטן אינפורמציה על קהל המוזמנים שלכם ,ואופי האירוע המבוקש לאחר שיצרתם קשר עם תקליטן לחתונה ,בין אם דרך המלצות ובין אם לא. תצטרכו לשאול את עצמכם מספר שאלות  לאחר הפגישה :

1 .האם התקליטן  מסביר פנים ,סובלני וקשוב ?

2. האם התקליטן מבין את אופי האירוע ? 3. האם התקליטן מגיע עם מערכת גיבוי נוספת למקרה של תקלה ?

4. האם יש כימיה ביניכם לבין התקליטן, ואתם  באותו ראש ?

5 . האם יש הגבלת זמן לגבי סיום האירוע מבחינת התקליטן ?

6 . חשוב להבין את טיב הציוד שאיתו התקליטן יגיע לאולם , ישנם תקליטנים המשתמשים בציוד ישן היכול להיות לא אמין .

7.זכרו ,התקליטן ממוקם במרכז הרחבה , חשוב שיראה אסתטי ,ולבוש בקפידה .

תקליטן מקצועי יצטרך לשמור על אירוע מתוזמן ורציף,מעברי מוסיקה חלקים ,ושיתוף פעולה מלא בין ספקי השירות השונים באולם כגון: מנהל האירועים ,צלם הוידאו , וכדומה . חשוב מאוד שתקליטן לחתונה יתחשב ברצונות שלכם ,בבקשות ,ובטעמכם המוסיקלי שהרי ערב זה הוא היום הגדול שלכם . מניסיוני האישי,אין דבר יותר כיף מלשמוע מקהל האורחים שלכם איזה ערב יפה ומוצלח היה ואיך הרחבה הייתה שמחה ומלאה.

אם תצאו  מהפגישה בהרגשה של ביטחון ורושם טוב , כנראה שמצאתם תקליטן מקצועי .  אתם תרגישו סמוכים ובטוחים כי תפקידו את האירוע בידיים טובות.

17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page